پیله ابریشم

اهمیت کرم ابریشم به جهت تولید ابریشم است که مایع ترشح شده از غده های دهان کرم است. این مایع به محض این که از دهان خارج شد ، منجمد می شود و چون به صورت پیوسته از منفذ خیلی باریکی خارج می شود، پس از انجماد به صورت الیاف باریک و ظریف ابریشم ظاهر می شود.

سریسین ابریشم

ایران به عنوان یکی از مهمترین تولید کنندگان ابریشم که یکی از مهمترین الیاف طبیعی از جنس پروتئین است در سطح جهان شناخته می‌شود و عرضه کنندگان سریسین ابریشم مرغوب در کشور ما در شهرهای مختلف فعالیت می‌کنند. سریسین ابریشم از جمله پروتئین های طبیعی و سازگار با محیط زیست است که یکی از مهم‌ترین کاربردهای آن در صنعت تولید لوازم آرایشی و بهداشتی است.

فیبرویین ابریشم

فیبروئین ابریشم نوعی پروتئین فیبریلی و پلیمری طبیعی است که بدلیل زیست سازگار بودنش و ویژگی ها یکنواخت آن می توان به عنوان ماتریس مناسبی برای رهایش دارو مورد توجه قرار گیرد.

پلیمرهای مختلفی به منظور استفاده در سیستم های رهایش دارو مورد بررسی قرار گرفته اند. ماکرومولکولهای مصنوعی مانند: پلی استرها، پلی اورتواسترها، پلی انیدریدها، پلی فسفاژن ها، پلی فسفواسترها کاربرد فراوانی یافته اند.

تلگرام

pariroy_abrisham_co@

اینستاگرام

pariroy.abrisham.co@

ایمیل

pariroyabrisham.com@gmail.com

درباره ما :

گروه بازرگانی پری روی ابریشم، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع پیله و نخ ابریشم آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.