مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید سریسین ابریشم مرغوب

آنچه در این مقاله می خوانید...

برسی خصوصیات سریسین ابریشم مرغوبعرضه مستقیم سریسین ابریشم مرغوب

یکی از مراکز خرید سریسین ابریشم مرغوب، نمایندگی های مربوط به تولیدکنندگان می باشد که در اکثر شهر های کشور وجود دارد و شما می توانید به صورت حضوری مقدار مورد نیاز خود را خریداری کنید. امروزه خرید آنلاین نیز بسیار رواج پیدا کرده است؛ زیرا برای کسانی که از راه دور تمایل به خرید این محصولات دارند، مناسب می باشد و سریسین مرغوب و اصل را با قیمت مناسبی ارائه می دهند.

مرکز خرید سریسین ابریشم مرغوب

برسی خصوصیات سریسین ابریشم مرغوب

برسی خصوصیات سریسین ابریشم مرغوب سریسین ابریشم یکی از پروتئین های موجود در پیله ابریشم می باشد که سازگاری خوبی با محیط زیست دارد و در صنایع مختلفی استفاده می شود. سریسین ابریشم بعد از رسوب دادن سیلیس در محلول های صمغ ابریشم تولید می شود از این رو در تولید انواع دارو ها استفاده می شود.

این پروتئین مفید ۱۸ نوع آمینو اسید دارد که ۴۵/۲ درصد آن را آمینو اسید های هیدروکسی، ۴۲/۳ درصد را آمینواسید های قطبی و الباقی را آمینواسید های غیر قطبی تشکیل می دهد. پس از خیس کردن پیله ابریشم، سریسین آزاد می شود.

این ماده سبب نگه داشتن ابریشم ها در کنار هم می شود و از تبخیر آب از سطح پوست جلوگیری می کند در نتیجه لطافت و نرمی پوست را به ارمغان می آورد از این رو در بسیاری از کرم ها و لوسین های مرطوب کننده، سفید کننده و ضد چروک استفاده می شود.

سریسین ابریشم با افزایش سطح کلاژن، سبب رفع چین و چروک پوست، رفع زخم های آکنه، سفیدی پوست و رفع پف صورت می شود. این پروتئین مفید خواص آنتی اکسیدانی بسیاری دارد به صورتی که متیونین، ایزولین، لوسین، لیزین، آرژنین، سیستئین، اسید آسپارتیک، ترئونین، سرین، اسیدگلوتامیک، گلیسین و آلانین از آنتی اکسیدان های موجود در سریسین هستند.

سریسین ابریشم خاصیت آب دوستی دارد به این دلیل که آمینو اسید های آب دوست به نام سرین در ساختار آن وجود دارد در نتیجه در آبرسانی به پوست نقش اساسی ایفا می کند و سبب شادابی و سر زندگی پوست می گردد.

علاوه بر موارد فوق از این ماده مفید در صنایع پزشکی، نظامی، نساجی نیز استفاده می شود.

عرضه مستقیم سریسین ابریشم مرغوب

عرضه مستقیم سریسین ابریشم مرغوب امروزه سایت های اینترنتی بهترین روش عرضه سریسین ابریشم به شمار می روند؛ زیرا مرغوب ترین و ممتاز ترین محصولات را با قیمت بسیار مناسبی به صورت مستقیم از خود تولید کننده در بسته بندی های کاملا استاندارد و بهداشتی عرضه می کنند. 

یکی از مزیت های عرضه مستقیم سریسین ابریشم این است که بسیار مقرون به صرفه می باشد و این اطمینان را فراهم می کند که محصول ارائه شده صد در صد طبیعی و ارگانیک می باشد و پای هیچ دلالی در میان نیست.

مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *