مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرجع خرید نخ ابریشم خالص

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش های برداشت نخ ابریشم خالصتوزیع مستقیم نخ ابریشم خالص

در مرجع خرید نخ ابریشم خالص، ارزنده ترین و با کیفیت ترین رنگ و طرح آن به مشتریان عمده و جزئی معرفی می شود. زیرا فروشنده در مرجع خرید به خوبی آگاه است با این کار موفق خواهد شد به اهداف مهم و اصلی فروش، دست یابند. موفقیت و دستیابی به فروش بیشتر یکی از مهمترین و اصلی ‌ترین اهداف تمامی فروشنده ‌ها و دیگری جلب رضایت مشتریان می باشد. فروشنده خدمات بسیار عالی را در مرجع خرید به مشتریان ارائه می دهد زیرا می ‌خواهد به اهداف خود دست یابد.

مرجع خرید نخ ابریشم خالص

روش های برداشت نخ ابریشم خالص

روش های برداشت نخ ابریشم خالص

برداشت نخ ابریشم خالص به دو روش سنتی و صنعتی امکان پذیر است. در روش سنتی پس از خریدن تخم نوغان از جهاد کشاورزی، تمامی آنها را درون ظرفی گرم و محیطی با دمای بالا قرار می ‌دهند تا تخم ها بعد از یک هفته تبدیل به کرم ابریشم شوند. سپس کرم ها به خواب سه مرحله ای فرو می  روند، پس از خواب سوم بیدار شده و باید به آنها غذا داده شود. هر چه از غذای بهتری تغذیه کنند پیله آنها بزرگتر شده و میزان نخی که از آنها قابل برداشت است، از خلوص بیشتر و مرغوبیت بالاتری برخوردار است.

توزیع مستقیم نخ ابریشم خالص

توزیع مستقیم نخ ابریشم خالص

در توزیع نخ ابریشم خالص به صورت مستقیم، قیمتی که برای این محصول ارائه می شود، نسبت به خرید غیر مستقیم آن بسیار مناسب تر است. علت مناسب بودن قیمت در توزیع مستقیم آن، حذف واسطه ها است. هنگامی که از واسطه ها محصولی تهیه شود هر یک از آنها تمایل دارند به صورت جداگانه سودی را برای خود دریافت کنند در این شرایط است که قیمت محصول از نرخ واقعی آن بالاتر می ‌رود.

در توزیع مستقیم به صورت عمده مزایایی وجود دارد که سبب می ‌شود اکثر مشتریان به این شیوه از خرید ترغیب شوند. از جمله مزایای خرید عمده در توزیع مستقیم آن، این است که نیاز به صرف کردن وقت در خرید های بعدی نمی باشد. از طرفی وقتی محصولی به صورت عمده خریداری شود، درصد تخفیفی که فروشنده برای خریدار در نظر می ‌گیرد، بسیار مقرون به صرفه تر است.

توجه داشته باشید، خرید محصول به صورت مستقیم و بدون واسطه یکی از متد های اصلی برای خریداری محصولات است که در آن مزایای بسیار زیادی وجود دارد و مشتری به راحتی می تواند از مزایای این شیوه، نهایت استفاده را ببرد. از جمله مزیت های این شیوه از خرید، می‌توان به امکان لمس کالا اشاره کرد. قبل از انتخاب و خرید محصول مشتری این امکان را دارد که با اطمینان خاطر کالا را لمس کرده و در صورت تایید آن را خریداری نماید. فرصت تست کردن کالا، محصول و… قبل از قطعی شدن خرید وجود دارد.

مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *