مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مراکز تولید پروتئین سریسین ابریشم

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع پروتئین سریسین ابریشمارائه کننده پروتئین سریسین ابریشم

ابریشم فیبر تولید شده توسط کرم ابریشم در تولید پیله خود است. این ماده عمدتا از دو پروتئین تشکیل شده است: فیبروئین و سریسین. ابریشم از 70-80٪ فیبروئین و 20-30٪ سرسین تشکیل شده است. فیبروئین مرکز ساختاری ابریشم است و سریسین صمغی است که الیاف را می پوشاند و به آنها اجازه می دهد تا بهم بچسبند. این مجموعه یکی از بهترین مراکز تولید پروتئین سریسین ابریشم در ایران و خاورمیانه می باشد.

مراکز تولید پروتئین سریسین ابریشم

انواع پروتئین سریسین ابریشم

انواع پروتئین سریسین ابریشم انواع پروتئین سریسین ابریشم از نظر ساختاری از 18 اسید آمینه مختلف و 32٪ سرین تشکیل شده است، در اکثر موارد، یک سیم پیچ آمورف تصادفی. هنگامی که در سیم پیچ آمورف یافت می شود، از طریق جذب مکرر رطوبت و کشش مکانیکی، می توان سریسین را به راحتی به ترکیب ورق β تبدیل کرد.

با استفاده از معاینه اشعه گاما مشخص شد که الیاف سرسیین به طور معمول از سه لایه تشکیل شده اند که همگی دارای الیافی هستند که در الگوهای جهت دهی مختلفی کار می کنند. داخلی ترین لایه به طور معمول از الیاف طولی در حال اجرا لایه میانی از الیاف الگوی الگوی جهت متقابل و لایه خارجی از الیاف فیبر جهت دار تشکیل شده است.

ساختار کلی همچنین می تواند به عنوان تابعی از دما متفاوت باشد، در حالی که هرچه دما پایین تر باشد، ترکیبات ورق β بیشتر از سیم پیچ های بی شکل تصادفی است. سه نوع مختلف سریسین نیز وجود دارد که لایه های بالای فیبرین را تشکیل می دهند.

سریسین A که در آب نامحلول است، خارجی ترین لایه است و تقریباً 17٪ نیتروژن به همراه اسیدهای آمینه مانند سرین، ترئونین، اسید اسپارتیک و گلیسین دارد. سریسین B که از لایه میانی تشکیل شده است و تقریباً همان سریسین A است اما حاوی تریپتوفان نیز هست.

سریسین C داخلی ترین لایه است، نزدیکترین لایه به فیبروین و مجاور آن است. همچنین محلول در آب، سریسین C را می توان با افزودن یک اسید ضعیف گرم از فیبرین جدا کرد. سریسین C همچنین حاوی اسیدهای آمینه موجود در B، همراه با افزودن پرولین است.

ارائه کننده پروتئین سریسین ابریشم

ارائه کننده پروتئین سریسین ابریشم ارائه پروتئین سریسین ابریشم توسط ما و به صورت آنلاین انجام می شود. از سریسین در داروها و مواد آرایشی نیز استفاده شده است. از سریسین به دلیل خاصیت ارتجاعی و کششی، همراه با میل طبیعی به کراتین، در درجه اول در پزشکی برای بخیه زدن زخم ها استفاده می شود.

این ماده همچنین از مقاومت طبیعی در برابر عفونت برخوردار است و به دلیل سازگاری بیولوژیکی عالی از آن به طور متغیر استفاده می شود، به همین دلیل معمولاً به عنوان منعقد کننده زخم نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

هنگامی که در محصولات آرایشی استفاده می شود، سرسیین باعث بهبود قابلیت ارتجاعی پوست و عوامل مختلف ضد پیری، از جمله خاصیت ضد چروک می شود.

مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *