مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت پروتئین سریسین ابریشم

آنچه در این مقاله می خوانید...

موارد استفاده از پروتئین سریسین ابریشمفروشندگان پروتئین سریسین ابریشم

پروتئین سریسین ابریشم یکی از پروتئین های سازگار با محیط است که بیشتر برای ساخت لوازم آرایشی و بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت پروتئین سریسین به دلیل آن که ارگانیک بوده و از دل طبیعت می آید و فرآوری آن به زمان و هزینه نیاز دارد دارای زیاد می باشد ولی قیمت ثابتی ندارد چرا در کیفیت های گوناگون تولید می شود.قیمت پروتئین سریسین ابریشم

موارد استفاده از پروتئین سریسین ابریشم

موارد استفاده از پروتئین سریسین ابریشم امروزه در امر غذا و دارو سعی می شود از مواد طبیعی و ارگانیک استفاده شود چرا که مردم بیشتر تمایل دارند از محصولات طبیعی به جای جای محصولات شیمیایی استفاده نمایند. یکی از مواد پر خاصیت و طبیعی پروتئین سریسین ابریشم است که در صنعت دارو مخصوصا مواد آرایشی و بهداشتی و مراقبتی بسیار مورد استفاده و استقبال است.

این ماده که خاصیت روشن کنندگی، شفاف کنندگی، لایه برداری و مرطوب کنندگی دارد یکی از محصولات پرکاربرد محسوب می شود که در اکثر لوازم مراقبتی پوستی به کار برده می شود.

به همین دلیل شاهد استفاده از آن در لایه بردارها، کرم های ضد چین و چروک، مرطوب کننده ها، کرم های ویتامین سی و … هستیم.

این ماده ی پروتئینی اصولا بعد از فرایندهای گوناگون به صورت پودر در آمده و سپس در کرم ها استفاده می شود.

از ویژگی های این ماده می توان به خاصیت ضد التهابی آن اشاره نمود که آنتی باکتریال نیز می باشد و خاصیت آنتی اکسیدانی هم دارد به همین دلیل بسیار برای ترمیم و بازسازی پوست مفید و بسیار موثر است.

ایران یکی از بزرگترین تولید کنندگان ابریشم به حساب می آید به همین منظور شرکت های دارویی و آرایشی و بهداشتی می توانند از این موضوع حداکثر استفاده را ببرند و با بهره گیری از این ماده ی باارزش محصولات آرایشی و مراقبتی با کیفیت تولید کرده و به بازار ارائه دهند تا علاوه بر رفع نیاز داخل با صادرات محصولات خود علاوه بر سود آوری برای خود ارزآوری قابل توجهی را نیز برای کشور داشته باشند.

فروشندگان پروتئین سریسین ابریشم

فروشندگان پروتئین سریسین ابریشم فروشندگان پروتئین ابریشم این محصول را با بهترین کیفیت در اختیار شرکت های آرایشی و بهداشتی قرار می دهند و حتی آن را به کشورهای دیگر نیز صادر می نمایند. چرا که ایران بهترین نوع ابریشم را دارا می باشد.

این محصول چون به صورت عادی و معمولی قابل مصرف نمی باشد و حتما باید در کرم ها و لوسیون ها به کار برده شود تا تاثیر گذار باشد دارای مشتریان و خریداران مخصوص به خود می باشد و مردم عادی مصرف کننده آن نیستند و می توان گفت یکی از مواد اولیه های تولید مواد بهداشتی و مراقبتی می باشد به همین دلیل فروش آن توسط خود تولید کنندگان صورت می پذیرد که هم به صورت حضوری و هم به صورت غیرحضوری پاسخگوی شرکت ها و کارخانجات هستند.

مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *