مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش بهترین شفیر ابریشم خالص

آنچه در این مقاله می خوانید...

آنچه در مورد شفیر ابریشم میدانید؟قیمت روز شفیر ابریشم خالص

یکی از بهترین و عالی ترین موادی که این روزها بسیاری از صنایع از جمله صنایع تولید لوازم آرایشی و بهداشتی و صنعت تولید غذای دام و طیور از آن استفاده می کنند، شفیره ابریشم خالص می باشد. این ماده که از کرم ابریشم به دست می آید، بسیار ارزشمند بوده و در سالهای اخیر شاهد رونق تولید و فروش بهترین و باکیفیت ترین نوع آن در بسیاری از شهرهای کشورمان می باشیم.

فروش بهترین شفیر ابریشم خالص

آنچه در مورد شفیر ابریشم میدانید؟

آنچه در مورد شفیر ابریشم میدانید؟ کرم ابریشم یکی از حشرات مفیدی است که انسان ها سالیان بسیار زیادی است از آن بهره می برند. این سودمندی به جهت مایعی است که از غدد دهانی این کرم ترشح شده و به محض خارج شدن به صورت منجمد در آمده و الیاف باریک و زیبایی را می سازد که به آن ابریشم می گویند.
معمولاً مدت زمان تنیدن پیله به دور کرم ابریشم در یک شرایط متعادل محیطی حدود 3 تا 4 روز طول می کشد و پس از گذشت 8 روز از آغاز تنیدن پیله، شفیره به صورت کامل در آمده و می توان آن را برای مصارف خاص برداشت نمود.
شایان ذکر است که اگر در این زمان شفیره ها برداشت نشوند، پروانه بالغ پیله را سوراخ کرده و از آن بیرون می آید و در چنین شرایطی دیگر پیله قابل استفاده نخواهد بود.
شفیره به دست آمده از کرم ابریشم به عنوان یک خوراک مفید سرشار از پروتئین برای حیوانات استفاده می شود و تحقیقات و بررسی های فراوانی که در این زمینه انجام شده، نشان دهنده این است که شفیره از ارزش های غذایی فراوانی برخوردار بوده و می تواند سلامتی حیوانات مورد نظر را تامین نماید.
شایان ذکر است که شفیره دارای اسیدهای آمینه فراوانی می باشد و همین امر سبب شده است که بسیاری از صنایع تولید کننده مواد آرایشی و بهداشتی نیز از آن برای تولید محصولات خویش استفاده کنند.

قیمت روز شفیر ابریشم خالص

قیمت روز شفیر ابریشم خالص در حال حاضر در کشورمان مراکز مختلفی وجود دارند که در زمینه پرورش کرم ابریشم به فعالیت مشغول بوده و بهترین شفیره ابریشم خالص را تولید کرده و روانه بازار می نمایند. با توجه به اینکه در ایران افراد و شرکت های مختلفی در زمینه پروش ماهی، طیور و انواع حیوانات اهلی به فعالیت مشغول هستند، بنابراین فروش شفیره ابریشم خالص نیز از رونق فراوانی برخوردار است، به سبب اینکه بسیاری از شرکت های تولید کننده مواد غذایی و مکمل های مورد نیاز حیوانات و ماهی ها از این ماده با ارزش استفاده می نمایند.
شایان ذکر است که قیمت روز شفیره ابریشم خالص با توجه به کارایی بی نظیری که از آن شاهد هستیم و اثرات فوق العاده ای که به همراه دارد، بسیار ارزان و مناسب است.

مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *