مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه انواع نخ ابریشم در کاشان

آنچه در این مقاله می خوانید...

مهم ترین مشخصه نخ ابریشم چه می باشد؟سفارش انواع نخ ابریشم در کاشان

نخ ابریشم کاشان یکی از مرغوب ترین و با کیفیت ترین نخ ها را در ایران تولید کرده و به عرضه این محصول توسط فروشگاه ها در کشور به صورت عمده می پردازد.

فروشگاه انواع نخ ابریشم در کاشان

مهم ترین مشخصه نخ ابریشم چه می باشد؟

مهم ترین مشخصه نخ ابریشم چه می باشد؟ یکی از مهم ترین مشخصه های نخ ابریشم میزان دوام و مقاومت بالا آن می باشد به طوری که در ضخامت های متفاوتی بوده و هر یک از آن ها دارای کارایی و کاربرد های منحصر به فرد خود می باشند که از جمله آن ها می توان به استفاده از آن ها در پوست و صورت اشاره کرد.

همین طور نخ های ابریشم به طور کلی دارای جلا و درخشش می باشند و با توجه به نوع کاربردی که دارند مانند استفاده از آن ها در قالی بافی، ویژگی هایی هم چون طول عمر آن ها نیز با یک دیگر متمایز می شود به شکلی که برخی از این نخ در برابر شرایطی هم چون بید و آتش نیز از میزان مقاومت بالایی بر خوردار هستند.

شرکت های ریسندگی معمولا نخ های ابریشم را به وسیله دستگاه های رنگرزی در طرح ها و رنگ بندی گوناگونی تولید کرده که هر یک از آن ها مطابق با سلیقه های گوناگونی می باشد.

هم چنین این نخ ها به دلیل خاصیت ارتجاعی بالایی که دارند دارای انعطاف پذیری بالایی هستند به صورتی که دوام آن ها به مراتب از پنبه بیشتر بوده اما از پشم کمتر می باشد و به همین دلیل از آن ها در آرایشگاه ها و در سطح پوست مورد نظر استفاده می شود.

تولید کننده ها معمولا نخ های ابریشمی را در ابعاد و سایز گوناگونی تهیه و تولید می کنند به طوری که طول آن ها به صورتی متراژی می باشد.

از دیگر مشخصه های این نخ می توان به قابلیت آن ها در برابر جذب آب اشاره کرد به شکلی که به اندازه ثلث وزن خود آب را جذب می کند و  قدرت بالایی دارد و علاوه بر این ابریشم ها به دلیل خاصیت طبیعی که دارند درباره اکسید کننده ها بسیار حساس بوده و در فرایند رنگ دهی باید دقت لازم انجام شود.

سفارش انواع نخ ابریشم در کاشان

سفارش انواع نخ ابریشم در کاشان مشتری ها می توانند به سفارش انواع نخ ابریشم به صورت عمده از تولید کننده ها بدهند که در این صورت می توانند این محصول را با قیمت مناسب تر و مقرون به صرفه تری تهیه کرده و آن را با توجه به کارایی گسترده ای که در صنایع گوناگون دارند مورد استفاده قرار دهند.

فروشگاه انواع نخ ابریشم معمولا قیمت این محصول را با توجه به کیفیت آن ها تعیین می کنند و هر چه از ضخامت و دوام بیشتری بر خوردار باشد در نتیجه در قیمت آن تاثیر می گذارد.

مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *