مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده ماسک نقابی پیله ابریشم

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات ماسک نقابی پیله ابریشممرکز خرید ماسک نقابی پیله ابریشم

آیا می دانید ماسک نقابی پیله ابریشم می تواند متحد بزرگی برای مبارزه با چین و چروک باشد؟ پودر سرسین، پروتئینی است که در فیبرهای پیله وجود دارد و قادر به مرطوب نگه داشتن پوست است. علاوه بر این به عنوان یک لایه بردار ملایم استفاده می شود، پوست را نرم و صاف و دور از چروک می کند. پیله کرم ابریشم و نوعی کاترپیلار که به زودی به پروانه تبدیل می شود.

این پیله بسیار ابریشمی است و در مقیاس های صنعتی تولید می شد. این مجموعه فروشنده ماسک نقابی پیله ابریشم در ایران است.

فروشنده ماسک نقابی پیله ابریشم

مشخصات ماسک نقابی پیله ابریشم

مشخصات ماسک نقابی پیله ابریشم مشخصات ماسک نقابی آن را به یک محصول ایده آل و درجه یک تبدیل می کند. پیله ها حاوی پروتئینی به نام سریسین هستند، ترکیبی که در بسیاری از محصولات ضد پیری وجود دارد. وقتی پیله به آرامی به داخل پوست ماساژ داده می شود، این پروتئین را آزاد کرده و رنگ پوست را به روشی ظریف لایه برداری می کند. با این کار پوست را نرم، صاف و درخشان می کند.

این روش به ویژه برای مبارزه با منافذ و چربی های منطقه T، پیشانی و بینی مثر است. پیله کرم ابریشم حدود 19 نوع اسید آمینه ضروری برای پوست دارد. این اسیدهای آمینه آنتی اکسیدان هایی هستند که حاوی موادی هستند که میکروارگانیسم های خاصی را که باعث بیماری های پوستی می شوند از بین می برند.

علاوه بر این، آنها می توانند انعطاف پذیری پوست را بهبود بخشند، روند بهبودی را تسریع کنند، پوست خشک و ترک خورده را درمان کنند و چین و چروک ها را کاهش دهند. همچنین مشخص شد که پیله های کرم ابریشم بر روی پوست اثر آبرسانی دارند و باعث می شود پوست جوانتر و فاقد آکنه باشد.

ابریشم به لطافت و درخشش معروف است. ساختار مولکولی ابریشم با وجود احساس سبک بودن، آن را فوق العاده قوی و سازگار با زیست محیطی می کند. این ترکیب نرمی و استحکام ابریشم را برای بازسازی و بازسازی بافت انسان ایده آل می کند.

مرکز خرید ماسک نقابی پیله ابریشم

مرکز خرید ماسک نقابی پیله ابریشم شما عزیزان می توانید جهت تهیه این ماسک با مرکز خرید ماسک پیله ابریشم نقابی ما تماس حاصل نمایید. ابریشم در فرآیند تشکیل پیله توسط انواع مختلف لارو حشرات تولید می شود. با این حال، بیشترین شناخته شده و مورد استفاده انواع ابریشم از کرم ابریشم توت، با لاروهایی است که در وهله اول از برگ های درخت توت سفید تغذیه می کنند.

برگ توت سفید سرشار از آنتی اکسیدان است، ارزش آنتی اکسیدانی چشمگیر آن 79٪ بیشتر از غذای قبلاً غنی از آنتی اکسیدان مانند زغال اخته و توت سیاه است، بنابراین ابریشم تولید شده توسط این کرم های ابریشم همچنین دارای خواص آنتی اکسیدانی طبیعی است.

مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *