مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه کنندگان فیبروئین ابریشم باکیفیت

آنچه در این مقاله می خوانید...

انتخاب فیبروئین ابریشم باکیفیتمرجع فروش فیبروئین ابریشم باکیفیت

این مرکز یکی از برترین عرضه کنندگان فیبروئین ابریشم باکیفیت می باشد. فیبروئین ابریشم تشکیل شده توسط رشته های ماکرو مولکولی با منشا طبیعی، متشکل از پروتئین های ابریشم، که اگرچه با تقسیم (هیدرولیز)، باعث ایجاد اسیدهای آمینه بسیار مشابه با پروتئین های کلاژن و الاستین می شود، اما تفاوت های کمی در ترکیب آن وجود دارد و ساختار، که قدرت نرم کنندگی آن را بسیار برتر از سایر محصولات فراهم می کند.

عرضه کنندگان فیبروئین ابریشم باکیفیت

انتخاب فیبروئین ابریشم باکیفیت

انتخاب فیبروئین ابریشم باکیفیت انتخاب فیبروئین ابریشم مهم است. زیرا فیبروئین ابریشم با کیفیت تشکیل سلول های پوستی جوان و سالم را افزایش می دهد، بنابراین چهره ای ابریشمی، جوان و سالم به دست می آورد پروتئین های موجود در ابریشم که از طریق فناوری پیشرفته به دست می آیند از بیش از 18 کلاس مختلف اسید آمینه از جمله آلانیت، گلیسین و سرین تشکیل شده اند.

این اسیدهای آمینه با وزن مولکولی بسیار کم می توانند به راحتی از لایه سطحی اپیدرم عبور کرده و به دلیل ظرفیت بالای اتصال به آب، دارای اثر مرطوب کنندگی قدرتمندی هستند. آنها با ایجاد یک فیلم نازک روی پوست، نرمی و درخشندگی پوست را ایجاد می کنند و از ظاهر چرب آن جلوگیری می کنند.

اسیدهای آمینه موجود در ابریشم دارای اثر ترمیم کننده، مرطوب کننده، ضد باکتری، ضد قارچ و آنتی اکسیدان هستند. از خشکی جلوگیری کرده و از عملکرد اشعه ماورا بنفش محافظت می کند. از مو در برابر کمبود آب محافظت می کند و موهای آن را نرم و آرام می کند.

از پروتئین ابریشم برای نفوذ به عمق مو استفاده می کند تا قدرت، قابلیت کنترل و درخشندگی ایجاد کند. موادی که بخشی از ماسک ها و نرم کننده ها است و عملکرد آنها درخشش و لطافت موها است.

مرجع فروش فیبروئین ابریشم باکیفیت

مرجع فروش فیبروئین ابریشم باکیفیت ما بزرگترین مرجع فروش فیبروئین ابریشم با کیفیت هستیم. پروتئین های ابریشم، با عملکرد مرطوب کننده و نرم کننده، ایده آل برای محصولات مو. همچنین می توان از آنها برای تولید سرم، خطوط چشم، کرم ها استفاده کرد … زیرا باعث آبرسانی شده و به پوست لطیف و محکم تر می شود.

پروتئین های موی ابریشمی کمک می کند تا صاف و براق به نظر برسد و برای موهای فر، خشک یا موهای زائد ایده آل است. دوز توصیه شده پروتئین های ابریشم در مواد آرایشی بین 1 تا 5٪ است.

پروتئین های ابریشم که می توانید در فروشگاه آنلاین ما خریداری کنید از قبل در قالب مایع فروخته می شود، بنابراین استفاده از آنها بسیار راحت و راحت است. با استفاده از آنها می توانید طیف وسیعی از لوازم آرایشی خانگی را غنی کنید. آنها را هم اکنون دریافت کنید و از خواص آنها لذت ببرید!

مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *