مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات پیله ابریشم دور چشم

آنچه در این مقاله می خوانید...

عوارض احتمالی استفاده از پیله ابریشم دور چشمپخش عمده پیله ابریشم دور چشم

پیله ابریشم دور چشم نام رایج محصول لارو گونه های مختلف پروانه است. لارو کرم نیست بلکه یک محفظه است. ما هرگز پروانه های بالغ را در آن نمی بینیم. این لارو ها توسط صنعت ابریشم تعداد زیادی پرورش می یابد. تغذیه آن ها عمدتا از برگ توت انجام می شود. صادرات پیله ابریشم دور چشم امروزه یکی از متداول ترین صادرات مواد بهداشتی طبیعی است.

صادرات پیله ابریشم دور چشم

عوارض احتمالی استفاده از پیله ابریشم دور چشم

عوارض احتمالی استفاده از پیله ابریشم دور چشم باید به شما بگوییم هیچ عوارض احتمالی استفاده از پیله ابریشم دور چشم وجود ندارد. بلکه فواید زیادی نیز برای ما دارد. آنها پیله هایی هستند که کرم های ابریشم هنگام دگرگونی از خود به جای می گذارند به وجود می آیند. این ابریشم طبیعی است که از زمان های بسیار قدیم از خاصیت آن استفاده می شده و باعث برطرف شدن مشکلات پوست می شود در حالیکه خاصیت ارتجاعی و استحکام آن را بازیابی می کند، چین و چروک ها را کاهش می دهد و رنگ و صافی طبیعی آن را بهبود می بخشد.

پیله ابریشم طبیعی حاوی پروتئین هایی است که برای هر نوع پوستی ایده آل است. از یک طرف، سریسین لایه ای را ایجاد می کند که از پوست در برابر از دست دادن رطوبت محافظت می کند، سطح آب آن را حفظ می کند و از طرف دیگر، فیبروئین باعث بهبود استحکام و انعطاف پذیری پوست می شود. ابریشم همچنین حاوی ترکیبی پر از آمینو اسید ها است که بسیار مشابه ترکیباتی است که در پوست ما یافت می شود. اکسیژن فعال برای مقابله با چین و چروک و لکه های تیره، سفید کننده پوست فراهم می کند این یک لایه بردار طبیعی برای پاکسازی صورت و گردن، بهبود آکنه، از بین بردن نا خالصی و چربی اضافی، ایجاد پوستی نرم و سالم است.

نکات استفاده:

  1. قبل از استفاده پیله های ابریشم را با آب گرم بشویید.
  2. پیله ابریشم را به مدت 2-3 دقیقه در آب خیلی داغ خیس کنید تا نرم شود.
  3. بعد از صاف شدن، صورت را به آرامی به عنوان ماساژ مالش دهید، مخصوصاً در مناطقی که می خواهیم آنها را بهبود بخشیم.
  4. بعد از هر بار استفاده، با آب بشویید و بگذارید تا جلسه بعد خشک شود اگر به آرامی و با همان روند انجام شود، می توان از همان پیله 5 بار استفاده کرد ما برای دستیابی به نتایج خوب استفاده روزانه را توصیه می کنیم.

پخش عمده پیله ابریشم دور چشم

پخش عمده پیله ابریشم دور چشم مجموعه ما اقدام به پخش پیله ابریشم دور چشم به صورت عمده و با بهترین کیفیت نموده است. ابریشم خالص ترین و طبیعی ترین ماده است که دارای اثر ضد پیری است و همچنین می تواند لکه های تیره پوست را از بین ببرد و آکنه را درمان کند. ابریشم طبیعی حاوی سریسین است. سریسین دارای خواص مفیدی برای پوست انسان است که به عنوان یک مرطوب کننده عمل می کند. سریسین حاوی بیست اسید آمینه است که آنتی اکسیدان های طبیعی هستند و همچنین می توانند انواع خاصی از میکروارگانیسم ها را از بیماری های پوستی از بین ببرند.

مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *