مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات انواع پیله ابریشم لایه بردار قوی

آنچه در این مقاله می خوانید...

کیفیت انواع پیله ابریشم لایه بردارتولیدکننده پیله ابریشم لایه بردار قوی

مردم دنیا بااستقبال ازخواص پیله ابریشم لایه بردار قوی برای پوست به خرید این محصول رو آورده‌اند که کشورما با پرورش وصادرات این محصول نیاز کشورهای زیادی راتامین کرده است که بتوانند برای محصولات آرایشی و بهداشتی زیادی از پیله ابریشم استفاده کنند.

شرکت های تولید کننده ای پیله کرم ابریشم، صادرات و فروش بالایی این محصول را به صورت مستقیم و تضمین شده به کشورهای زیادی ارسال می کنند و از طریق فروش اینترنتی آن را عرضه می کنند.

صادرات انواع پیله ابریشم لایه بردار قوی

کیفیت انواع پیله ابریشم لایه بردار

کیفیت انواع پیله ابریشم لایه بردار

فصل آغاز پرورش و تولید کرم ابریشم فصل بهار است و در فصل های دیگر باید از گلخانه ای مخصوص این کار استفاده کرد و باید طوری باشد که کرم ابریشم از مورچه ، زنبور و حشرات دیگر در امان باشد و پایه قفسه های پرورش کرم ها در آب باشد.

به عمل خروج کرم ابریشم از تخم را تفریخ میگن که بعد از دوهفته طول می کشد که خارج شود وباید دوروز در اتاقی تاریک بماند که چهار مرحله پوست اندازی می‌کند که این کرم ها را در پوشال مرغ یا خاروخاشاک ویا ساقه های برنج قرار می دهند تا تولید پیله را شروع کنند.

بهترین پیله ابریشم رنگ سفید و روشنی دارد و جنس آن کاملا نرم و لطیف است و سطح آن صاف و اندازه درشتی دارد که این نوع پیله بهترین و با کیفیت ترین پیله است که برای لوازم آرایشی و بهداشتی استفاده می شود.

کرم ابریشم از برگ درخت توت تغذیه می کند و غذای دیگری را نمی‌خورد تا بتواند پیله با کیفیت تولید کند به همین دلیل کشاورزان در کنار محل تولید پیله درخت توت می کارند و کرم ابریشم پیله ابریشم خام را تولید می کند.

هم چنین برای رفع چین و چروک پوست باید پیله ابریشم را داخل آب داغ انداخته و چند لحظه صبر می کنیم تا نرم شود ، پوست صورت را کمی خیس کنید بعد پیله را از آب خارج کنید و به آرامی روی پوست خود را ماساژ دهید برای نتیجه گیری تا سه هفته از این ماسک استفاده شود.

پیله ای کرم ابریشم علاوه برای بیماری های پوستی خواص زیادی برای درمان بیماری سرطان هم مفید است و همچنین برای سلامت و مقاومت استخوان ها بسیار تاثیرگذار است.

تولیدکننده پیله ابریشم لایه بردار قوی

تولیدکننده پیله ابریشم لایه بردار قوی

مراکز بسیاری برای پرورش کرم ابریشم وجود دارد که در این مراکز تخم کرم ابریشم را خریداری می کنند و آن را در طول حدود دو هفته به کرم تبدیل می‌کنند که این کرم ابریشم پیله‌ای در اطراف خود تولید می کند.

فروش پیله کرم ابریشم ازطریق فروش اینترنتی از کارگاه های تولیدی یک راه ساده است که به راحتی این محصول را به دست مشتریان می‌رسانند.

مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *