مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت تولید پیله ابریشم ۶۰ عددی

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی انواع پیله ابریشمصادرات انواع پیله ابریشم ۶۰ عددی

پیله ابریشم جایگاه ویژه ای در میان محصولات مراقبت پوست پیدا کرده است. شرکت تولید پیله ابریشم به عنوان یکی از فروشنده های مستقیم فروش پیله ابریشم ۶۰ عددی را به قیمت واقعی آغاز کرده است. جهت دسترسی راحت به این محصول فرصت خرید از طریق همین درگاه را فراهم کرده ایم، جهت ثبت سفارش خود می توانید در کم ترین زمان اقدام کنید.

شرکت  تولید پیله ابریشم ۶۰ عددی

ویژگی انواع پیله ابریشم

ویژگی انواع پیله ابریشم برای اولین کاگران کارخانه نساجی در چین به اثرات شگفت انگیز پیله های ابریشم بر پوست پی بردند. و آغازی شدن برای ورود این پیله ها در صنعت آرایشی و مراقبتی پوست. با وجود اینکه زمان زیادی از این کشف می گذرد اما همچنان پیله های ابریشم یکی از محصولات مراقبت پوست پر طرفدار است که توسط برند های آرایشی مختلف تولید، بسته بندی و عرضه می گردد.

یکی ویژگی مهمی که پیله های ابریشم نوع آرایشی و مراقبتی دارند، ارگانیک بودن آن ها می باشد. طبیعی بودن پیله ها باعث شده است که برای هر پوستی مناسب باشد و فرد بتواند بدون دغدغه از آن استفاده کند.

ویژگی دیگری که پیله ها دارا می باشند، استفاده راحت آن ها می باشد. بدین شکل که نیاز است ابتدا پیله ها را در ظرفی آب به مدت دو الی سه دقیقه بگذارید و بعد از آن که نرم شدند به راحتی می توان انگشت خود را از قسمت باز پیله داخل ببرید و آن را روی پوست خود به صورت دورانی بکشید. علاوه بر نرم کردن پوست، به کمک پیله ها می تواند آلودگی و سلول های مرده پوست را از بین ببرید و این تاثیر را با تغییر رنگ سطح پیله بعد از تماس با پوست خود متوجه خواهید شد.

هر چه لطافت و نرمی پیله های بیشتر باشد نشان از مرغوبیت آن دارد. رنگ پیله ها فاکتور مهمی در میزان مرغوبیت آن ها هستند، بدین صورت که اگر فرایند پرورش به خوبی صورت گرفته باشد، رنگ آن ها کاملا سفید است. وزن پیله ابریشمی اصل بسیار سبک است، مقاومت پیله های ابریشم مرغوب بسیار بالا می باشد، به گونه ای که به راحتی بافت آن آسیب نمی بیند. بی شک به دلیل آن که پیله ابریشم آرایشی قرار است به صورت مستقیم با پوست صورت و بدن ما در تماس باشد، نیاز است از درجه کیفیت آن مطمئن باشیم.

صادرات انواع پیله ابریشم ۶۰ عددی

صادرات انواع پیله ابریشم ۶۰ عددی کشورمان مناطق وسیعی جهت پرورش کرم های ابریشم دارد، به همین دلیل سالانه تولیدات زیادی از پیله های ابریشم از این مناطق روانه بازارهای داخلی و خارجی می گردد. استفاده از این پیله ها در سراسر دنیا شناخته شده و پر کاربردند، به همین دلیل جزو محصولاتی محسوب می شود که مردم بسیاری با آن آشنایی دارند.

به همین دلیل عرضه کننده پیله های ابریشم می تواند محصولات تولیدی خود در حجم زیاد را روانه بازار های کشورهای دیگر کند. برای این منظور نیاز است ابتدا دست به نیاز سنجی بازارهای مختلف زد و بعد از شناخت کشورهای مقصد مناسب صادرات، این محصول را وارد آن بازارها کرد. انواع پیله های ابریشم در بسته بندی های 60 عددی قابل عرضه می باشد.

مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *