مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سفارش سریسین ابریشم طبیعی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مراحل تولید سریسین ابریشم طبیعیتوزیع سریسین ابریشم طبیعی

سریسین یک پروتئین می باشد که در ابریشم طبیعی موجود است و دارای خواص فراوانی می باشد. سریسین ابریشم طبیعی یک محصول دارویی محسوب می گردد که امروزه در صنعت دارو و لوازم آرایشی و بهداشتی و مراقبتی مورد استفاده قرار می گیرد. برای سفارش سریسین ابریشم می توان به فروشندگان این محصول مراجعه نمود و آن را به صورت حضوری و غیر حضوری تهیه نمود.

سفارش سریسین ابریشم طبیعی

مراحل تولید سریسین ابریشم طبیعی

مراحل تولید سریسین ابریشم طبیعی مراحل تولید این نوع ماده ی پروتئینی دارای پیچیدگی های مخصوص به خود می باشد. بعد از این که از پیله ی ابریشم نخ ابریشم را به دست آوردند از ضایعات آن پروتئین سریسین را طی فرآیندی منحصر به فرد به دست می آورند. این نوع ماده در فرآیندی که از ابریشم صمغ را دریافت می کنند به دست می آید که با استفاده از روش های گوناگون این امر تحقق می یابد مانند روش خشک کردن پاششی، تغلیظ کردن به واسطه ی روتاری، رسوب آن توسط اتانول و…

این ماده ی پروتئینی با ارزش که دارای خواص دارویی و درمانی می باشد بسیار برای بازسازی و درمان اندام های آسیب دیده مناسب است و امروزه شاهد آن هستیم که محصولات مراقبتی پوستی زیادی از این ماده بهره فراوان می برند و چون بسیار ساختاری شبیه کلاژن موجود در بدن انسان دارد برای شادابی و سلامت پوست مفید و موثر است.

سریسین در کرم ها و لوسیون ها و حتی ماسک های مخصوص یافت می شود و سبب شفافیت، شادابی، روشن شدن، جلوگیری از چین و چروک و رفع آن می شود و قسمت های آسیب دیده را ترمیم می نماید.

چون فرآیند تولید آن مستلزم وقت و زمان و هزینه است و حتما باید از دستگاه ها و تجهیزات به خصوصی از این بایت استفاده نمود دارای قیمت بالایی می باشد و در لوازم آرایشی و مراقبتی با کیفیت به کار برده می شود.

توزیع سریسین ابریشم طبیعی

توزیع سریسین ابریشم طبیعی توزیع سریسین طبیعی توسط تولید کنندگان آن صورت می گیرد و چون این محصول بدون پردازش قابل استفاده نمی باشد مردم عادی قادر به استفاده و خرید آن نیستند و شرکت های دارویی و بهداشتی هستند که با تهیه ی آن و اجرای مراحل های گوناگون بر آن، پروتئین را قابل استفاده می نمایند و در محصولات خود به کار می برند.

خریداران و مشتریان این محصول می بایست با مراجعه به وب سایت های معتبری که تولید کنندگان این محصول ایجاد کرده اند سفارش خود را ثبت کنند. البته لازم به ذکر است که تولید کنندگانی که از این پروتئین استفاده می نمایند با تولید کنندگان این پروتئین قرارداد های مدت دار دارند تا هر زمان بتوانند این محصول را تهیه و مورد استفاده قرار دهند.

مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *