مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید پیله ابریشم بهداشتی با قیمت ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید...

پیله ابریشم چه کاربردی در درمان و زیبایی دارد؟ قیمت فروش پیله ابریشم بهداشتی در بازار

پیله ابریشم بهداشتی از لطافت و نرمی زیادی برخوردار است در واقع همین ویژگیها باعث کشف خاصیت آن شدند که روز به روز به این خواص در زمینه پزشکی افزوده می شود.از پیله ابریشم هم می توان در صنعت نساجی و هم در صنعت آرایشی و بهداشتی استفاده کرد.پیله ابریشم کاربردهای درمانی فراوانی روی پوست دارد به همین دلیل طرفداران زیادی دارد.پیله ابریشم محفظه ای است که کرم ابریشم درون آن قرار می گیرد.

خرید پیله ابریشم بهداشتی با قیمت ارزان

پیله ابریشم چه کاربردی در درمان و زیبایی دارد؟

پیله ابریشم چه کاربردی در درمان و زیبایی دارد؟ پیله ابریشم حاوی پروتیینها و ویتامینهایی نظیر ویتامینA و ویتامینE می باشد.استفاده از پیله ابریشم در زمینه پزشکی روز به روز زیادتر می شود.پیله ابریشم بهداشتی به عنوان یکی از مواد اولیه طبیعی و مفید برای ساخت لوازم آرایشی و بهداشتی تبدیل شده است.امروزه خواص پیله کرم ابریشم در درمان برخی از بیماریها و همچنین برای زیبایی پوست بر همگان روشن شده است.

حال به مواردی از کاربرد پیله ابریشم در زمینه زیبایی و درمان اشاره می کنیم:برای نگهداری بلند مدت از نمونه های خون در دمای بالا از آن استفاده می شود،برای ترمیم زخم های حاصل از حمله قلبی مناسب می باشد،برای حفاظت و استحکام و پایداری استخوانها نیز استفاده می شود،پیله کرم ابریشم همچنین نوعی درمان برای سرطان محسوب می شود،برای رفع چین و چروک روی پوست تاثیرگذار است،در درمان التهاب موثر است.

از پیله ابریشم بهداشتی می توان به عنوان ماسک برای صورت نیز استفاده کرد.ماسک ابریشم تاثیر فراوانی روی پوست دارد،رطوبت رسان خوبی برای پوست است،سفید کننده و لایه بردار قویی برای پوست محسوب می شود.پیله ابریشم از بین برنده جوش های سر سیاه است و باعث پاکسازی پوست می شود و منافذ آن را از بین می برد.از پیله ابریشم می توان برای انواع پوست های چرب و خشک استفاده کرد،هیچ گونه تاثیر منفی روی پوست ندارد به همین دلیل میزان استفاده از آن بسیار زیاد است و متقاضیان زیادی دارد.

قیمت فروش پیله ابریشم بهداشتی در بازار

 قیمت فروش پیله ابریشم بهداشتی در بازار قیمت پیله ابریشم به دلیل مصارف زیادی که در زمینه درمان و زیبایی و همچنین کاربرد آن در صنعت،دائما در حال تغییر و افزایش است.و نمی توان برای آن یک قیمت ثابت و یا حتی تقریبی را در نظر گرفت.پیله ابریشم به نسبت اینکه کاربردهای فراوانی دارد قیمت آن هم بالا است.

این پیله هم به صورت تر وجود دارد هم به صورت خشک که قیمت این دو نوع نیز با هم فرق دارد.پیله ابریشم توسط پرورش دهندگان کرم ابریشم تولید می شود.استان های شمال کشور بیشترین میزان پرورش کرم ابریشم را دارند به همین دلیل حجم زیادی از پیله ابریشم را این استانها تولید و روانه بازار فروش می کنند.

مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *