مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید پودر شفیره کرم ابریشم 100 گرمی

آنچه در این مقاله می خوانید...

پودر شفیره کرم ابریشم چیست؟مراکز فروش پودر شفیره کرم ابریشم

پودر شفیره کرم ابریشم را می توانید در بسته های 100 گرمی با کمترین قیمت خریداری کنید. برای این کار کافیست به سایت ما سری بزنید و محصول را در مقدار مورد نیاز به صورت آنلاین سفارش دهید. خرید شفیره کرم ابریشم در این شیوه کمترین دردسر را داشته و شما می توانید با صرف کمترین زمان، بهترین نوع آن را بخرید. این محصول در واقع یک خوراک پروتئینی برای حیوانات بوده و در دامداری ها بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. 

خرید پودر شفیره کرم ابریشم 100 گرمی

پودر شفیره کرم ابریشم چیست؟

پودر شفیره کرم ابریشم چیست؟

پودر شفیره کرم ابریشم غذایی پروتئینی برای حیوانات خشک زی و آبزیان بوده و یک غذای اصلی محسوب نمی شود. معمولا از آن به عنوان یک غذای غیر متداول و در زمان ضرورت به عنوان خوراک دام و طیور استفاده می کنند. این محصول پس از جداسازی رشته های ابریشم از پیله ابتدایی به دست می آید. در واقع این پودر ارزش غذایی چندانی ندارد. مهمترین کاربرد پودر شفیره کرم ابریشم در تامین غذای فرعی برای حیواناتی است که در برخی از مواقع غذای اصلی به صورت کامل در دسترس نیست.

این پودر جاذب مواد شیمیایی برای تحریک اشتهای ماهی هاست. قابلیت هضم پروتئین و چربی این پودر در حد مطلوب است اما ارزش تغذیه ای آن پایین است. لذا در کنار غذای اصلی ماهی، در برخی مواقع به عنوان مکمل به آن اضافه می شود.

برای حیوانات خشک زی معمولا از نوع بدون روغن این پودر استفاده می کنند. معمولا برای بالا بردن خواص این پودر، یک ماده دارای آنتی اکسیدان مفید بدان می افزایند. بهترین نوع شفیره را از کرم ابریشم درخت توت به دست می آورند. در واقع قبل از باز شدن رشته های ابریشم، با حرارت دادن پیله، شفیره ها را از بین برده و آن را تبدیل به پودر نموده و سپس به کمک یک مایع حلال چربی های آن را استخراج می کنند. 

مراکز فروش پودر شفیره کرم ابریشم

مراکز فروش پودر شفیره کرم ابریشم

فروش پودر شفیره کرم ابریشم از طریق سایت ما به صورت مستقیم انجام می شود. عمده مشتریان این محصول پرورش دهندگان حیوانات آبزی و غیر آبزی هستند که می تواند نیاز خود را از طریق سفارش آنلاین در کمترین زمان برآورده نمایند. امکان خرید در هر ساعت شبانه روز امکانپذیر بوده و خریداران می توانند مقدار مورد نیاز خود را از طریق قیمت ثبت سفارشات یا تماس تلفنی اعلام کنند.

در این شیوه از فروش محصول به صورت عمده عرضه می شود و از آنجا که قیمت تمام شده کمتر از قیمت بازار است، در سالهای اخیر مورد توجه بسیاری از مشتریان این پودر قرار گرفته است. در این روش نیاز به مراجعه حضوری نبوده و محصول خریداری شده در اسرع وقت برای مشتری ارسال می گردد.

مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *