مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید بهترین پیله ابریشم صنعت آرایشی در نوغان

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربرد گسترده پیله کرم ابریشم در صنعت آرایشی؟قیمت فروش عمده پیله ابریشم ویژه صنعت آرایشی

استفاده از پیله ابریشم به دلیل ساختار مواد تشکیل دهنده  آن برای صنعت تولید محصولات آرایشی امری رایج است و به دلیل طبیعی بودن این محصول می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای محصولات آرایشی شیمیایی باشد.  تولید بهترین نوع پیله ابریشم برای استفاده در این صنعت در نوغان صورت می گیرد. کاربرد پیله ابریشم صنعت آرایشی به چه شکل است  و چگونه می توان آن را خریداری نمود؟

تولید بهترین پیله ابریشم صنعت آرایشی در نوغان

کاربرد گسترده پیله کرم ابریشم در صنعت آرایشی؟

کاربرد گسترده پیله کرم ابریشم در صنعت آرایشی؟

پیله کرم ابریشم ساخته شده از دو نوع پروتئین فیبروئین و سریسین می باشد. این پروتئین ها مجموعه ای از 15 نوع اسید آمینه متفاوت ساخته شدند و همان طور که می دانید اسیدهای آمینه بسیار برای پوست مفید هستند.

سطح الیاف ابریشم از پروتئین سریسین که نوعی گلیکوپروتئین می‌باشد و باعث درخشندگی الیاف آن می شود پوشیده شده است. این گلیکوپروتئین به عنوان یک محرک تقویتی بسیار قوی در تولید محصولات آرایشی بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد.

سریسین با متصل شدن به بخش کراتین پوست و موها خاصیت کششی بی نظیری از خود بروز می دهد و موجب افزایش جذب رطوبت در پوست و ممانعت از دی هیدراتاسیون آن می‌شود همچنین این پروتئین باعث کشیدگی و شادابی پوست می گردد.

از دیگر مزایای استفاده از پیله کرم ابریشم در محصولات آرایشی تولید ترکیباتی برای افزایش انعطاف پذیری پوست و درمان زخم های آکنه  می باشد.

سریسین موجود در پیله ابریشم باعث تحریک پوست برای تولید کلاژن می گردد و به این ترتیب چین و چروک سطح پوست را کاهش می دهد.

از دیگر مزایای کاربرد پیله کرم ابریشم در محصولات آرایشی تولید موادی برای افزایش انعطاف پذیری پوست و درمان زخم های آکنه  می باشد.

محصولات آرایشی حاوی پیله کرم ابریشم گزینه مناسبی برای سفید و شفاف کردن رنگ پوست، لایه برداری، رفع پف زیر چشم، سفت شدن آن و بسیاری موارد دیگر هستند.

پیله ابریشم نوغان به عنوان یکی از بهترین این محصول در بازار عرضه شده است و می تواند تامین کننده نیاز انواع کارخانجات تولید کننده محصولات آرایشی باشد.

قیمت فروش عمده پیله ابریشم ویژه صنعت آرایشی

قیمت فروش عمده پیله ابریشم ویژه صنعت آرایشی

تولید کنندگان محصولات آرایشی و کسانی که در زمینه تهیه مواد اولیه مورد نیاز برای اینگونه محصولات و یا صادرات آنها فعال هستند می توانند از پیله ابریشمی برای پیشبرد کسب و کار و تجارت خود استفاده کنند.

برای خرید این محصول می توانید با مسئول فروش ما ارتباط برقرار نموده و ضمن اطلاع از انواع و قیمت فروش عمده پیله ابریشم، نسبت به سفارش آن اقدام نمایید.

سفارش شما در اسرع وقت و با رعایت شرایط حمل و نقل سالم به آدرس اعلام شده توسط شما ارسال خواهد شد، در نظر داشته باشید که خرید عمده این محصول مشمول تخفیف ویژه بوده و با قیمت ارزان تری به دست شما خواهد رسید.

مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *