مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار خرید شفیر کرم ابریشم

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی روش های پرورش کرم ابریشمتولید کننده شفیر کرم ابریشم

در بازار خرید شفیر کرم ابریشم، این محصول در تنوع و حجم بالا، با قیمتی عالی در اختیار مشتریان قرار می گیرد. با توجه به این که در خرید عمده، قیمت تمام شده محصول کاهش می یابد، از این رو خریداران عمده و تجار از اصلی ترین مشتریان ما هستند.

این مرکز تمامی محصولات را با کمترین نرخ در نظر گرفته و در کوتاه ترین زمان ممکن به تمام نقاط کشور، برای مشتریان ارسال می کند.

بازار خرید شفیر کرم ابریشم

معرفی روش های پرورش کرم ابریشم

معرفی روش های پرورش کرم ابریشم کرم ابریشم برای اولین بار در چین پرورش یافت و سال ها از این راه تجارت می کردند اما سر انجام با یادگیری روش پرورش کرم ابریشم، سایر کشور ها به تولید این محصول پرداختند. در این مطلب می خواهیم روش پرورش کرم ابریشم را برای شما بازگو کنیم:

تقریبا دو هفته طول می کشد که کرم از تخم بیرون آید. پس از مشاهده اولین علائم خروج کرم، باید در اتاقی تاریک با دمای 25 درجه به مدل 2 روز که رطوبت بالایی دارد، نگهداری شود. تخم ها در ابتدا رنگ آبی دارند اما به محض خروج کرم، به رنگ تیره در می آیند.کرم ابریشم دارای 5 مرحله تغذیه و 4 مرحله پوست اندازی است یعنی مرحله تغذیه، سن کرم  است و مرحله پوست اندازی، خواب آن می باشد.

از مرحله 1 تا 3 سنین جوان کرم می باشد که معمولا 10 روز طول می کشد. سنین 4 و 5 را کرم بالغ می گویند که معمولا  دو هفته بیشتر طول می کشد. زمانی که سن پنجم کرم ها پایان می یابد، اشتهای آن ها کور می شود و در نتیجه جثه آن ها ریز و کوچک می شود. سپس به رنگ زرد شفاف در می آیند که مرحله تنیدن پیله می باشد. 
هر کرم توسط غده ترشح کننده، پیلی تولید می کند که در اوایل تابستان، پروانه از پیلی خارج می شود. کرم ابریشم از شیره برگ درخت توت تغذیه می کند و حتما بعد از بیرون آمدن از تخم، بلافاصله باید در اختیارش قرار گیرد که معمولا برگ ها باید نرم و لطیف باشد. برگ های خشن را کرم های بالغ می توانند استفاده کنند. برای بین رفتن آفات برگ، باید از آفت کش استفاده کرد و سپس شسته شود تا باعث کشته شدن کرم های ابریشم نشود.

تولید کننده شفیر کرم ابریشم

تولید کننده شفیر کرم ابریشم تولید شفیر کرم ابریشم در این مرکز با بهترین امکانات، توسط افراد مجرب و کاربلد انجام می شود. شما عزیزان می توانید تمامی محصولات مربوط به کرم ابریشم را از طریق همین وب سایت مشاهده کنید. در خرید اینترنتی به دلیل اختیار داشتن قدرت مقایسه و کیفیت، می توان از خرید، اطمینان حاصل کرد.
جهت خرید انواع شفیر کرم ابریشم، می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر، با ما در تماس باشید و خریدی آسان را تجربه نمایید. 

مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *