مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ارائه کننده پیله ابریشم آرایشی استاندارد

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعاتی درباره کیفیت پیله ابریشم آرایشیصادرات پیله ابریشم آرایشی استاندارد

کاهش کلاژن های پوست در سطح بدن به دلیل کمبود پروتئین های مختلف مانند فیبروئین و آمینواسید، باعث بروز انواع جوش های اسکار و چین چروک ها در سطح پوست می گردد و ما به عنوان ارائه کننده پیله ابریشم آرایشی استاندارد که با داشتن این ویتامین ها باعث افزایش الاستیسیته پوست و کاهش چین و چروک شده به افزایش توانمندی صنایع آرایشی و بهداشتی در این حوزه کمک خواهیم کرد.

ارائه کننده پیله ابریشم آرایشی استاندارد

اطلاعاتی درباره کیفیت پیله ابریشم آرایشی

اطلاعاتی درباره کیفیت پیله ابریشم آرایشی کیفیت انواع پیله ابریشم آرایشی که معمولا به دو صورت باز و بسته یافت می شود باعث گردیده که میزان رقابت برای فروش پیله با کیفیت در استانهای تولید کننده ابریشم جهت تولید کرم آرایشی افزایش یابد. در ایران پیله ابریشم با کیفیت قابلیت صادرات هم دارد و بهترین نوع آن قابل استفاده برای تمامی اعضای بدن است و پیله ابریشم با کیفیت حاوی درصد زیادی فیبر و کربوهیدرات است که پوست بدن با آن نرم و صاف می گردد و در کمتر از دو هفته مزایایی خود را بر روی پوست نشان می دهد.

برای تولید با کیفیت ترین پیله آن را از شفیره جدا نموده تا درجه کیفیت و خلوص آن بالا رود و قابل استفاده و فروش باشد و در کرم و ماسک های حاوی پیله ابریشم می توان انواع فواید مانند سفت کننده پوست و کاهش چین و چروک در کوتاه مدت را پیدا کرد.

کرم حاوی پیله ابریشم بهداشتی دارایی ویژگی های زیر است:

  • به راحتی در عمق پوست نفوذ می کند
  • بسیار خوشبو و معطر است
  • جذب آن آسان است و نرمی و لطافت و سفیدی پوست در کمتر از یک هفته ظاهر می گردد.
  • از سازمان غذا و دارو مجوز بهداشتی و کیفیت دارد.

صادرات پیله ابریشم آرایشی استاندارد

صادرات پیله ابریشم آرایشی استاندارد امروزه پیله ابریشم آرایشی به دلیل فیبر طبیعی و خواص شگفت انگیزی که بر روی پوست دارد در صنایع آرایشی و بهداشتی اغلب کشورهای جهان به صورت استاندارد استفاده می شود، بنابراین صادرات پیله ابریشم در بسته بندی ویژه به کشورهای حوزه خلیج فارس و اروپا از طرف صادر کننده ایرانی فصل جدیدی در رشد تولید پیله ابریشم در شهرهای شمال و شمال شرقی به وجود آورده است.

سرعت در تولید پیله ابریشم از طرف نوغانداران در سالیان اخیر گامی مهم در صادرات پیله بهداشتی بوده و کشور ایران به عنوان یکی از 8 کشور تولید ابریشم استعداد صادرات پیله حاصل از کرم ابریشم را همواره داشته است و کشورهای همسایه سرآمد این کشورها تلقی می گردند.

کیفیت خوب پیله ابریشم باعث گردیده که دو کشور یونان و آذربایجان واردات تخم نوغان را در دستور کار قرار داده و این روند همچنان ادامه دارد.قیمت داخلی پیله ابریشم با قیمت صادراتی آن به دلیل ارزش دلار و هزینه های گمرکی با هم متفاوت است اما تولید این کالا در میزان انبوه می تواند رونق اقتصادی تازه ای به شهرهای مهد این کالا در شهرهای گیلان و خراسان بدهد.

مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *