آلیس ابریشم
خانه / پیله ابریشم آرایشی / نرخ روز پیله ابریشم مخصوص آرایشی

نرخ روز پیله ابریشم مخصوص آرایشی

امروزه ثابت شده است که انواعی از آمینو اسیدهای تقویت کننده پوست در پیله ابریشم مخصوص آرایشی وجود دارد که استفاده صحیح از این پیله باعث سفیدی و جوان سازی پوست می شود. پروش دهندگان کرم ابریشم با توجه به عوامل مختلف مانند نرخ غذای کرم، هزینه های نگهداری، جداسازی و آماده نمودن پیله برای مصارف آرایشی، نرخ روز پیله ابریشم را تعیین می کنند و با توجه به نوسان در قیمت مراحل مختلف تولید پیله قیمت روز این محصول نیز متغیر است.

نرخ روز پیله ابریشم مخصوص آرایشی

آیا واقعا پیله ابریشم در جوانسازی پوست تاثیر دارد؟

آیا واقعا پیله ابریشم در جوانسازی پوست تاثیر دارد؟ در سال های بسیار دور بر اساس مشاهدات و یافته های دانشمندان چینی، در طب سنتی چین استفاده از پیله ابریشم در بسیاری از موارد پزشکی استفاده می شد که یکی از این موارد استفاده برای ترمیم پوست بود.

در سال های اخیر و با تحقیقات فراوان خاصیت و کاربرد پیله ابریشم در بازسازی پوست به ثبوت رسید و در اکثر لوازم آرایشی استفاده از آن معمول شد. ساختمان بی نظیر پیله ابریشم، نوع تغییرات خارق العاده کرم ابریشم در طی مراحل رشد، سهولت پرورش کرم ابریشم و بسیاری ویژگی های منحصر به فرد دیگر، استفاده از پیله کرم ابریشم را در مصارف پزشکی، آرایشی، بهداشتی و مواد غذایی توجیه پذیر کرده است.

پیله کرم ابریشم از دو پروتئین طبیعی به نام های فیبروئین و سریسین تشکیل شده است که این دو پروتئین شامل ۱۵ نوع آمینو اسید فعال هستند که از خواص آن ها در صنایع آرایشی، بهداشتی و پزشکی استفاده می شود.

همچنین تعداد زیاد آنتی اکسیدان درون پیله وجود دارد که برای پوست بسیار مفید می باشد، ماده  دیگری به نام لوسین در پیله تشخیص داده شده که نقشی‌ اساسی‌ در متابولیسم بافت‌های پوست دارد. امروزه علاوه استفاده از پیله کرم ابریشم در ساخت کرم ها و ماسک های مختلف از این محصول می توان به صورت ارگانیک و خام برای رفع چین و چروک و سفید سازی پوست از آن استفاده نمود.

مرکز فروش پیله ابریشم مخصوص آرایشی در کشور

<a href=مرکز فروش پیله ابریشم مخصوص آرایشی در کشور ” class=”img-responsive aligncenter”>پرورش دهندگان کرم ابریشم در سال های اخیر با توجه به استقبال از این محصول، میزان تولیدات خود را بسیار افزایش داده اند، این پرورش دهندگان پیله های تولید شده را به صورت عمده به مراکز تولید لوازم آرایش و دیگر مراکزی که از این محصول استفاده می کنند عرضه می نمایند.

فروش پیله ابریشم آرایشی از طریق این مرکز در بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت صورت می گیرد. برای آشنایی بیشتر با محصولات، نحوه کاربرد و خرید پیله ابریشم می توان با کارشناسان و متخصصان مرکز تماس گرفته و پس از کسب اطلاعات لازم اقدام به خرید نمود.

مطلب پیشنهادی

کارگاه تولیدی پیله ابریشم صنعت آرایشی

پیله ی ابریشم به عنوان یکی از مرغوب ترین الیاف طبیعی مورد استفاده ی انسان کاربرد های مختلفی تا کنون داشته است که مهم ترین آن ها صنعت نساجی و تولید پارچه،پزشکی و

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام