آلیس ابریشم
خانه / پیله ابریشم / خرید انواع پیله ابریشم برای پوست

خرید انواع پیله ابریشم برای پوست

خرید انواع پیله ابریشم برای پوست از روش های مختلف امکان پذیر است.

یکی از کرم های اطراف انسان های کرم ابریشم است که در واقعا کرم ابریشم کرم پروانه می باشد این کرم با تولید پیله ابریشم از فیبر قوی و لطیف منبع ابریشم تجاری است. همچنین پیله ابریشم برای پوست بسیار مفید است.  

خرید انواع پیله ابریشم برای پوست

فواید پیله ابریشم برای پوست

فواید پیله ابریشم برای پوست کرم بومی آسیا در شهر های گیلان، گلستان، مازندران، خراسان، آذربایجان شرقی، اصفهان و فارس پرورش می یابد. 

دلیل پرورش کش ابریشم به دلیل مایعی است که کرم ابریشم از حفره کوچک و نازک خود به بیرون می ریزد که پس از ریخته شدن به محیط به شکل الیاف هایی بسیار زیبا و لطیف سریعا منجمد می شود. 

کرم ابریشم در طول زندگی ۱۳ روزه خود ۵ مرحله تغذیه و ۴ مرحله پوست اندازی می کند غذای این کرم برگ توت است در سنین ۱ و ۲ سال این کرم را کرم جوان می نامند.

از فواید پیله ابریشم برای پوست می توان به کلاژن موجود پیله ابریشم اشاره کرد که چین چروک را درمان می بخشد و علاوه بر این با تولید سریسین در ابریشم باعث افزون شدن ساخت کلاژن می شود. بهبود زخم آکنه، افزایش الاستیسیته و بهبود یافتن رنگدانه مواردی هستند که تاثیرات کرم ابریشم را بیان می کنند. 

پیله ابریشم با دو پروتئین ۱۵ آمینو اسیدی به نام های سرسین و فیبروئین در صنعت پزشکی و آرایش بهداشتی کاربرد متعددی دارد. البته امروزه این پیله برای درمان بیماری های پوستی و صنعت لوازم آرایشی قالب گردیده است. 

سرسین گلیکوپروتئینی است که که شفافیت و درخشندگی پیله را شامل می شود. 

پیله ابریشم علاوه بر فواید پوستی خود درمانی برای سرطان نیز می باشد دانشمندان به واسطه ابریشم کرمی را با نام بامبیکس موری به وسیله خانه های محافظتی ملکول ها تولید کرده اند. 

علاوه بر این نکات ابریشم در پایداری استخوان نیز موثر است امروزه از ابریشم یه جای فولاد ضد زنگ برای شکستن استخوان استفاده می شود این وسیله با قدرت و مقاومت بالا انعطاف پذیری بسیاری دارد که پس از یک سال از بین می رود. که باعث جلوگیری از عمل جراحی برای خارج کردن فلز می شود.

باید توجه داشت که بدن انسان یک سیستم مرتبط است و کرم ابریشم به وسیله کمک به استخوان ها، ترمیم زخم های قلب، تولید گلیکوژن و غیره به صورت کلی موجب به کمک و مفید بودن برای پوست انسان می گردد.

نرخ عمده انواع پیله ابریشم

نرخ عمده انواع پیله ابریشم نرخ پیله ابریشم به توجه به کیفیت و نرخ آخرین بازار متغیر است و به صورت عمده به فروش می رسد خریداران ماهر به بهترین شیوه ممکن این محصول را خریداری می کنند.

 خرید عمده این محصول بسیار به صرفه تر از روش های دیگر است زیرا شما این محصول را مستقیما از تولیدکننده تهیه می کنید و واسطه ای وجود ندارد. 

مطلب پیشنهادی

توزیع پیله ابریشم اعلا

پیله ابریشم اعلا جز با ارزش ترین فرآورده هایی است که حشرات تولید کرده و قابلیت های استفاده بسیاری دارد. این پیله ها که توسط کرم های ابریشم تولید می گردند، از سا

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام